HomeShowbiz

Zbulohet femra më e bukur për vitin 2019, vendoset imazhi i revistës prestigjoze

Revista ‘People’ ka zbuluar se personazhi i zgjedhur për kopertinën e saj këtë muaj është zgjedhur Jennifer Garner. Ata kanë zgjedhur aktoren e njohur si figurën e bukurisë në kopertinë, për shkak të jetesës së thjeshtë dhe veprat e bamirësisë së saj.

Ylli i filmit ’13 për 30’ është shprehur se nuk e ka parë asnjëherë veten si femër tërheqëse, megjithatë tashmë ndihet më e bukur dhe u shpreh duke qeshur se gjatë javës që do të publikohet revista nuk do të lejojë asnjë që ta shohë atë në sy.

Kujtojmë se Garner është një nga aktoret më të suksesshme në ‘Hollywood’ dhe se ka luajtur role të ndryshme në komedi dhe dramë.


TË NGJASHME