HomeLajmi i Fundit

Zbulohet kalendari i punimeve të Kuvendit/ Ja çfarë do ndodhi me kompaninë Pfizer (DOKUMENTI)

Gjatë ditës së sotme është zbuluar kalenderi i punimeve të Kuvendit, duke nisur që nga data 18 janar deri në datë 5 shkurt. Ky kalendar punimesh është miratuar sot nga Konferenca e Kryetarëve

Në pamjet e mëposhtme ndodhet të gjitha projektligjet dhe marrëveshjet që do të jenë në fokus të Kuvendit gjatë kësaj periudhe.

Sakaq në datë 28 janar, Kuvendi do të miratojë marrëveshjen me kompaninë Pfizer për vaksinën antiCOVID.

Bëjmë me dije se komisionet do të vijojnë të mblidhen online kurse seancat plenare me praninë fizike të deputetëve.