HomeShowbiz

Zbulohet lidhja e modeles së njohur me biznesmenin shqiptar

Modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha, prej disa kohësh ka lënë Shqipërinë për të jetuar në Spanjë. Madje ajo ka hapur edhe një biznes të vetin në Spanjë.

Por Gazeta Shqiptare shkruan se Aurela ka bashkëpunuar në këtë biznes me të dashurin e saj. Sipas gazetës i dashuri i saj quhet Alban dhe është nga Miloti, i cili prej kohësh jeton në Spanjë ku dhe ka një biznes në fushën e hotelerisë.

Rezultate imazhesh për aurela hoxha


TË NGJASHME