HomeSport

Zbulohet motivi i sherrit mes Lucas Biglia dhe Kessié

Zbulohet motivi i sherrit në pankinën e Milan gjatë derbit të humbur ndaj Inter. Kessie ka kërkuar falje pas ndeshjes.

Immagine correlata

Ajo zënkë e nxehtë mes Lucas Biglia dhe Franck Kessié e ndodhur menjëherë pas daljes së këtij të fundit nga fusha në vend të Cutrone, gati sa nuk kaloi te kontakti fizik, i evituar falë ndërhyrjes së pjesës tjetër të futbollistëve dhe stafit që ndodhej në pankinë.Risultati immagini per biglia

“Zëvendëismi? Në një moment të tillë të ndeshjes, mund të ndodhë që të gabosh. Kisha nervozizmin e ndeshjes dhe kisha dëshirë të fitoja. Kur dola e kapërceva pak me Lucas, tani i dhash dorën. U qartësuam”, tha ai.

Risultati immagini per kessie

“U kërkoj falje tifozëve dhe klubit. Këto 10 minuta nervozizëm nuk duhet të ndikojnë në një sezon të tërë”.


TË NGJASHME