HomeShowbiz

Zbulohet video kur Loredana shfaqej në klipin e Ylli Limanit dhe rrjeti nuk u beson syve

Loredana sot është një artiste shumë e suksesshme me një karrierë aktive kryesisht jashtë Shqipërisë, mirëpo para 5 vitesh ishte e panjohur për publikun. Por jo aq sa të mos njihej nga Ylli Limani. Loredana dhe Ylli duket se kanë një miqësi prej kohësh, pasi së fundmi fansat symprehtë kanë zbuluar se reperja ka qenë pjesë e një klipi në këngën “Ke pi sonte shumë” nga Ylli Limani.

Kënga është bërë virale në Tik Tok dhe arsyeja duket se ka qenë pikërisht pjesmarrja e Loredanës në klip.

Siç mund ta shihni Loredana duket shumë më ndryshe duke nisur që nga pesha. Në klip ajo shfaqet e dobët dhe më pak e kujdesur për pamjen e jashtme.


TË NGJASHME