HomeSport

Zhvishet tifozja e çmendur e Romës, pozon hot në bregdet

Marika Baldini, një ndër tifozet më të çmendura dhe më “hot” të skuadrës së Romës, me sa duket zëvendësoi babagjyshin duke  e bërë më herët dhuratën për klubin romak dhe gjithë tifozat.

Marika zgjodhi të zhvishet   në bregun e detit, duke zbuluar hiret e saj joshëse, teksa të gjithë presin borën, ajo vërtetoi se nxehtësia e saj sfidon edhe acarin.

Megjithatë, detaji që vihet re në pozat  e saj është se ajo preferon të pozoje me shpinë.

Mos po na tregon Marika se pika e saj e forte janë vithet?


TË NGJASHME